449
434694

CÉLINE, handväska, "Luggage Phantom".

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Brun mocka. Framtill ett fack med dragkedja. Fodrad i svart skinn, invändigt ett fack med dragkedja. Fästen för att stänga väska på sidor. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS" samt "MADE IN ITALY". 30 x 30 x 22 cm.

Smärre bruksslitage. Märken och mindre repor.

Dustbag medföljer.

With dustbag.