454
457288

HERMÈS, handväska, "Kelly 35".

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 590 - 1 770 EUR
1 660 - 1 840 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Brunt skinn med bruna stickningar, beslag i palladium-behandlad metall. Spänne märkt "HERMÈS-PARIS". Lås och nyckelhållare med nycklar samt axelband medföljer. Fodrad i brunt skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "22.S", inrammad "J". 35 x 25 x 12 cm.

Smärre bruksslitage.

Dustbag medföljer.