456
457484

RALPH LAUREN, ett skärp.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
291 - 339 EUR
333 - 388 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
RALPH LAUREN, ett skärp.

Pytonormsskinn. Stämpelmärkt "RALPH LAUREN COLLECTION MADE IN ITALY", "GENUINE PYTHON" samt numrerad. Enligt märkning storlek M. Längd till hål ca 79-89 cm.

Obetydligt bruksslitage.