486
452098

CHANEL, ett par örhängen.

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
CHANEL, ett par örhängen.

Svart konstmaterial med chanels logga i guldfärgad metall. Hängande droppformad pärla med fästen i guldfärgad metall. Märkta "CHANEL". Längd ca 3,5 cm.

Bruksslitage. Bägge med lagningar av nålens fäste.