505
450984

HERMÈS, handväska, "Kelly 35".

Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
3 940 - 4 370 EUR
4 150 - 4 610 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Svart veau togo med svarta stickningar. Spänne med palladiumbehandlad metall i silver, märkt "HERMÈS-PARIS". Lås och nyckelhållare med nycklar samt axelband medföljer. Fodrad i svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "51+", inramat "N". 35 x 25 x 12 cm.

Nyskick, enstaka repor. Viss rökdoft

Kvitto och originalkartong medföljer samt regnyskydd.