551
450982

CHANEL, handväska, "Double Flap bag".

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
879 - 1 050 EUR
933 - 1 120 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Svart quiltat skinn. Monogram prytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Baksida med liten ficka. Fodrad med svart och rött skinn. Två större fack under lock, samt fack med dragkedja i lock. Större invändigt fack med två mindre fack. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE", låset märkt "CHANEL PARIS". 25,5 x 15 x 6 cm.

Smärre bruksslitage och repor.

Dustbag medföljer.