559
440620

CHANEL, handväska.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
351 - 439 EUR
373 - 466 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
CHANEL, handväska.

Svart quiltad skinn med monogram prytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Fodrad med svart och bergunder rött skinn, invändigt ett fack med dragkedja.
Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE", åset märkt "CHANEL PARIS". 24 x 14 x 7 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare slitage.