Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
562
453804

CHANEL, väska.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 170 - 1 460 EUR
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
CHANEL, väska.

Svart skinn med guldfärgade beslag. Framsida prydd med CC-logga, baksida samt framsida med större ficka. Fodrad i svart kanvas, invändigt ett mittfack och ett mindre fack, båda med dragkedja. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. 36 x 24 x 12 cm.

Smärre bruksslitage.