562
453804

CHANEL, väska.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 120 - 1 400 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
CHANEL, väska.

Svart skinn med guldfärgade beslag. Framsida prydd med CC-logga, baksida samt framsida med större ficka. Fodrad i svart kanvas, invändigt ett mittfack och ett mindre fack, båda med dragkedja. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. 36 x 24 x 12 cm.

Smärre bruksslitage.