568
455588

HERMÉS, två stycken skärp

Utropspris
1 800 - 2 000 SEK
158 - 176 EUR
168 - 187 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
HERMÉS, två stycken skärp

Svart lackerad skinn respektive svart skinn. Stämpelmärkta "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisanstämplad. H-spänne i metall med guldöverdrag. Längd till hål: ca 79 respektive 82 cm.

Bruksslitage.

Ask medföljer.