574
455591

HERMÉS, skärp.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
116 - 145 EUR
133 - 166 USD
Klubbat pris
1 300 SEK
HERMÉS, skärp.

Mörkbrunt skinn. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisanstämplad. H-spänne i metall med guldöverdrag. Längd till hål ca 80 cm.

Smärre bruksslitage. Spänne med ytskador.