612
433327

CHANEL, jacka.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
176 - 264 EUR
187 - 280 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
CHANEL, jacka.

Vit siden med dekor av svarta sidenband samt rosett i hals. Guldfärgade samt svarta knappar med CC logo. Etikettmärkt "CHANEL BOUTIQUE". Rygglängd mitt bak ca 63 cm, bystvidd ca 92 cm, ärmlängd ca 41 cm.

Bruksslitage, enstaka fläckar. En knapp senare (ej Chanel).

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

40. Wilhelm Kåge, vas, "Farsta", stengods, Gustavsbergs Studio, 1950-tal.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK