619
457474

SKÄRP, Ralph Lauren.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
287 - 334 EUR
325 - 380 USD
Klubbat pris
SKÄRP, Ralph Lauren.

Svart alligatorskinn med silverfärgade beslag i form av hästskor. Stämpelmärkt "RALPH LAUREN MADE IN ITALY", "AMERICAN ALLIGATOR" samt numrerad. Enligt märkning storlek M. Längd något justerbar. Längd till hål ca 75-83 cm.

Obetydligt bruksslitage.