622
452067

HERMÈS, handväska, "Kelly 32"

Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
3 940 - 4 370 EUR
4 150 - 4 610 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
HERMÈS, handväska, "Kelly 32"

Svart skinn med svarta stickningar. Spänne och lås i metall med guldöverdrag, märkt "HERMÈS-PARIS". Lås och nyckelhållare med nycklar samt axelband medföljer. Fodrad i svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "17.S", inramat "C". 32 x 23 x 12 cm.

Obetydligt bruksslitage. Repor och enstaka märken.

Dustbag medföljer.