715
450247

CÉLINE, handväska

Utropspris
2 000 SEK
175 EUR
184 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
CÉLINE, handväska

Mörkblått skinn med guldfärgade metall beslag, spänne prydd med logo. Justerbar axelrem. Fodrad i blått skinn, tre fack invändigt varav ett med ett mindre med dragkedja. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS" samt "MADE IN ITALY". 26 x 17 x 4 cm.

Smärre bruksslitage och repor.

Dustbag medföljer.