746
453558

HERMÈS, ett skärp.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
HERMÈS, ett skärp.

Lila krokodil. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisanstämplat. H-spänne i försilvrad metall. Enligt märkning storlek 85. Längd till hål: ca 82-87 cm.

Obetydligt slitage.

Påse till spännet medföljer.