763
385510

HERMÈS, handväska, "Garden Party".

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
350 - 525 EUR
369 - 553 USD
Klubbat pris
4 700 SEK

Brun canvas med skinndetaljer, silverfärgade knappar av metall märkta "HERMÈS PARIS". Fodrad i blå canvas samt brunt skinn. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE" samt artisanstämplad "T" samt inramat troligen "1". 36 x 27 x 19 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Dustbag medföljer.