829
450251

CÉLINE, handväska.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
CÉLINE, handväska.

Mörkgrön filt med kanter och detaljer i brunt skinn. Spänne prydd med logo. Justerbar axelrem. Fodrad i blått skinn, tre fack invändigt varav ett med ett mindre med dragkedja. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS" samt "MADE IN ITALY". 24 x 18 x 8 cm.

Bruksslitage och repor.

Dustbag medföljer.