123
481541

RING med briljantslipad diamant, circa 1.95 ct. Kvalitet K-L/VVS.

Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 390 - 6 150 EUR
4 660 - 6 530 USD
Klubbat pris
48 000 SEK

Platina. Storlek 15.75/49.5

Nagg på rondisten.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

27. Alessandro Pianon, "Pulcino", skulptur, glas, Vistosi, Murano, Italien 1960-tal.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK