125
489618

BROSCH med cabochonslipad syntetisk safir och gammalslipade diamanter totalt ca 2.50 ct.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

18K guld samt platina. Längd 48 mm.

Nagg på några små safirer, slitage på den stora safiren.