145
479972

BROSCH, 18K guld samt silver med rosenslipade diamanter. 1800-talets andra hälft. Vikt 15 g.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris

Längd ca 5 cm.

Slitage.

Säljs till förmån för Sjöräddningssällskapet.