168
480186

ARMBAND, 18k guld trois couleur. Vikt 18 g.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris

Graverad mönsterdekor. Längd ca 20 cm, bredd ca 17 mm.

Slitage. Bucklor.

Säljs till förmån för Sjöräddningssällskapet.