190
481103

HERRBOOTS, Helmut Lang

Utropspris
4 000 - 4 500 SEK
349 - 392 EUR
365 - 411 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
HERRBOOTS, Helmut Lang

Svart skinn med skaft i silverfärgat reflextyg. Reglerbart spänne baktill. Kraftig gummisula. Längd ca 30 cm

Slitage

Proveniens

Micael Bidefeld