194
481080

KOSTYM, Tiger of Sweden, bestående av kavaj samt byxor, storlek 50

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Grå kritstrecksrandig ullblandning med silverfärgade ränder. Dubbelslits. Två fickor samt bröstficka. Fodrad med silverfärgat tyg med invävt logomönster. Invändigt fyra fickor. Byxor med fyra fickor. Etikettmärkt "Tiger Of Sweden", jacka enligt etikett storlek 50.

Smärre bruksslitage, byxor i nyskick

Proveniens

Micael Bindefeld