203
481072

SMOKINGKAVAJ, Dolce & Gabbana, storlek 52

Utropspris
4 000 - 4 500 SEK
349 - 392 EUR
365 - 411 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart sammet med rosa slag. Enkelslits. Två fickor samt bröstficka. Rosa foder med invävt logomönster. Två fickor invändigt. Etikettmärkt "D&G Dolce Gabbana", enligt etikett storlek 52

Smärre bruksslitage

Proveniens

Micael Bindefeld