205
492242

HERRKAVAJ, Comme des Garcon, storlek M

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Randig svart kavaj med vita ränder och plisserad krage. Enkelknäppt med två fickor samt bröstficka. Två innerfickor. Delvis fodrad i svart tyg. Etikettmärkt "COMME DES GARCONS", "MADE IN JAPAN", "Sample" samt "Comme des Garcons Homme Plus". Enligt etikett storlek M. Rygglängd mitt bak 78 cm, ärmlängd ca 41 cm.

Bruksslitage

Proveniens

Micael Bindefeld.