210
481086

SKINNJACKA, Levi´s Red, storlek L

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart skinn med nitar i bikermodell. Knäppes framtill med dragkedja, två fickor med dragkedjor framtill samt skärp nedtill. Klaffar med nitar på axlar. Dragkedja i ryggen samt på ärmarna. Liten inneficka. Enligt etikett storlek L. Etikettmärkt: "LEVI´S RED", "QUALITY NEVER GOES OUT OF STYLE". Längd mitt bak ca 59 cm, ärmlängd ca 41 cm.

Slitage.

Proveniens

Micael Bindefeld