212
481096

MOSCHINO, CHEAP & CHIC, herrkavaj

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart och rödrandig enkelknäppt sidenkavaj, fodrad med svart siden. Klädda svarta knappar. Två fickor samt bröstficka och tre innefickor. Etikettmärkt "Cheap and Chic by MOSCHINO". Rygglängd mitt bak 77 cm, ärmlängd 44 cm.

Bruksslitage

Proveniens

Micael Bindefeld