222
481069

HERRSKJORTA, Paul Smith

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
190 - 237 EUR
217 - 271 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
HERRSKJORTA, Paul Smith

Brun och vitrandig bomull dekorerad med flerfärgade dekorativa paljetter i westernmönster. Två fickor stänges med tryckknappar. Etikettmärkt "Paul Smith", rygglängd mitt bak 81 cm, ärmlängd 60 cm.

Smärre bruksslitage, enstaka paljetter saknas.

Proveniens

Micael Bindefeld