24
489578

BROSCH, silver samt 18K guld med gammal- samt rosenslipade diamanter. Franska stämplar. Vikt 20g.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris

Mått 40 x 40 mm.

Senare nål. Slitage.