254
506050

MULBERRY, golfbag med klubbor, 1990-tal

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
3 200 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Grönt präglat skinn med bruna läderdetaljer. Fyra ytterfack med dragkedjor. Sex fack för klubbor, nio klubbor medföljer, bl.a. från Callaway "Big Bertha". Etikettmärkt "Mulberry". Mässingsbricka märkt "Mulberry ENGLAND Reg. No. 313144". 66 x 22 (öppningen) cm.

Tillhörande huva medföljer.

Bruksslitage