266
481092

GUCCI, smoking, storlek 50

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
GUCCI, smoking, storlek 50

Vinröd sammet, dubbelslits. Två fickor fram samt bröstficka. Fodrad i vinrött tyg med invävd logo. Två fickor invändigt. Etikettmärkt "Gucci". Byxor med fyra fickor, varav två bak. Enligt etikett storlek 50

Bruksslitage, smärre märken

Proveniens

Micael Bidefeld

På bild med Desmond "Q" Llewelyn på galapremiären av James Bond "The world is not enough", Stockholm 2001.