272
503248

LOUIS VUITTON, weekendväska / resegarderob, "Alizé"

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
6 600 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Monogram canvas med bruna skinndetaljer, gula stickningar. Adresslapp samt lås medföljer. Fodrad med beige canvas. Två fack, varav ett med fack samt flappar i läder för att hänga klädgalge resp ett med resårband i kors för kläder. Telikor märkta "LOUIS VUITTON". Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. 55 x 38 x 26 cm.

Bruksslitage. Märken. Söm gått upp på ett ställe invändigt.