272
503248

LOUIS VUITTON, weekendväska / resegarderob, "Alizé"

Louis vuitton, weekendväska / resegarderob, "alizé".

Monogram canvas med bruna skinndetaljer, gula stickningar. Adresslapp samt lås medföljer. Fodrad med beige canvas. Två fack, varav ett med fack samt flappar i läder för att hänga klädgalge resp ett med resårband i kors för kläder. Telikor märkta "LOUIS VUITTON". Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. 55 x 38 x 26 cm.

Bruksslitage. Märken. Söm gått upp på ett ställe invändigt.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

901 - 1 126 EUR

Klubbat pris:
6 600 SEK
Om auktionen
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig
+46 (0)708 92 19 74