338
457479

SKÄRP, Ralph Lauren.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
SKÄRP, Ralph Lauren.

Pytonormsskinn med guldfärgat glitter. Stämpelmärkt "RALPH LAUREN MADE IN ITALY", "PYTHON" samt numrerad. Enligt märkning storlek M. Längd till hål ca 74-84 cm.

I nyskick.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

19. Ernesto Gismondi, takkrona, "Halloween", Ve-Art för Artemide, Italien, 1990-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK