373
487155

RALPH LAUREN, skärp

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
RALPH LAUREN, skärp

Cognacsfärgat skinn med ljusbeiga detaljer. Utskuren växtdekor. Stämpelmärkt "RALPH LAUREN MADE IN USA" samt numrerad. Enligt märkning storlek L. Längd till hål ca 85-91 cm.

Bruksslitage.