411
482636

GUCCI, handväska.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
GUCCI, handväska.

"Doktorsmodell" i brunt skinn med handtag i trä. Fodrad i guldfrägad tyg med invävd logomönster, ett fack med drgkejda. Stämeplemärkt "GUCCI made in italy" samt numrerad. 44x14x11 cm.Dustbag medföljer.

Obetydligt bruksslitage.