Madeleine Pyk – en samling F769
444
506529

CHANEL, handväska, "Flap Bag".

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Brunt quiltat skinn. Monogramprytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Baksida med liten ficka. Fodrad med brunt och beige skinn. Två större fack under lock, samt fack med dragkedja. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE", låset märkt "CHANEL PARIS". 25 x 20 x 7 cm.

Bruksslitage.