45
472499

DAMUR, Patek Philippe, Neptune, ref 4880/1, quartz, stål. ca 1999.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris

Ø 26 mm, datum, diamantindex, nedskruvad krona, serienummer 4.050.947. Länk med viklås, märkt Patek Philippe samt med logo, omkrets ca 17 cm. Certifikat och box medföljer.

Repor. Smärre nagg. Ej funktionstestad.