467
507344

CHRISTIAN DIOR, beautybox, 1970-tal.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Monogrammönstrat brunt skinn med sidor och handtag i chokladbrunt skinn. Beslag i guldfärgad metall, spännen märkt "C.D". Inredning med spegel, plast för flaskor samt två fickor. Etikettmärkt "Christian Dior BAGAGES PARIS MADE IN FRANCE". 30 x 19 x 20 cm.

Smärre bruksslitage.