477
477149

HERMÈS, ryggsäck, "Kelly Ado Backpack".

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Kalvskinn samt brunt amazonia skinn, beslag och spänne i metall med guldöverdrag. Justerbara axelremmar. Invändigt ett fack. Artisanstämplad "C". Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". 20 x 21 x 9 cm.

Bruksslitage, kantar med ställvis hårdare slitage. Läder något torrt.