498
495483

LOUIS VUITTON, koffert

Louis vuitton, koffert.
Louis vuitton, koffert.
Louis vuitton, koffert.
Louis vuitton, koffert.
Louis vuitton, koffert.
Louis vuitton, koffert.
Louis vuitton, koffert.
Louis vuitton, koffert.
Louis vuitton, koffert.
Louis vuitton, koffert.

Damier i brunt och grått. Dekor av revär i blått och vitt. Beslag och spännen i mässing. Mässingsskodda hörn. Lås märkt "Bte S.G. D.G. PATENT LOUIS VUITTON 4545 STRAND LONDON 1 RUSE SCRIBE PARIS MADE IN FRANCE". Invändigt fodrad med oblekt linne/bomull. Inredning i form av korg. 60 x 50 x 42 cm.

Skador, kraftigt slitage.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 252 - 2 815 EUR

Klubbat pris:
27 000 SEK
Om auktionen
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig
+46 (0)708 92 19 74