498
495483

LOUIS VUITTON, koffert

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
27 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
LOUIS VUITTON, koffert

Damier i brunt och grått. Dekor av revär i blått och vitt. Beslag och spännen i mässing. Mässingsskodda hörn. Lås märkt "Bte S.G. D.G. PATENT LOUIS VUITTON 4545 STRAND LONDON 1 RUSE SCRIBE PARIS MADE IN FRANCE". Invändigt fodrad med oblekt linne/bomull. Inredning i form av korg. 60 x 50 x 42 cm.

Skador, kraftigt slitage.