Madeleine Pyk – en samling F769
513
456175

CHANEL, axelremsväska, "Flap bag".

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart qulitat skinn. Monogramprytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Baksida med ficka. Fodrad med burgundifärgat läder. Två fack invändigt, varav ett med dragkedja. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" på insidan, låset märkt "CHANEL PARIS", dragkedjan med CC logo. 30 x 21 x 9 cm.

Smärre slitage.