Madeleine Pyk – en samling F769
519
511258

HERMÈS, handväska, "Kelly 35".

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart kalvskinn med svarta stickningar, beslag i metall med guldöverdrag, spänne märkt "HERMÈS-PARIS". Lås och nyckelhållare med nycklar samt axelband medföljer. Fodrad i svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "23X", inramat "J". 35 x 25 x 13 cm. Dustbag medföljer.

Smärre bruksslitage.