540
506537

HERMÈS, handväska, "Garden Party"

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris
3 500 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart canvas med skinndetaljer, palladiumbehandlade knappar i metall märkta "HERMÈS PARIS". Fodrad i svart canvas samt skinn. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE" samt artisanstämplad "V" samt inramat troligen "H". Avtagbar axelrem i svart canvas. 30 x 21 x 14 cm.

Bruksslitage och fläckar.