543
506017

PÄLSJACKA, Rune Landert, 1950/60-tal

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
Marcus Nilsson
Marcus Nilsson
Specialist Fashion
+46 (0)739 17 04 44

Kort a-linjeformad modell, knäppes med hyskor. Fodrad med grå siden. Broderad märkning "Rune Landert". Rygglängd mitt bak 61 cm, bystvidd ca 100 cm, ärmlängd ca 37 cm.

Obetydligt bruksslitage