60
480275

BROSCH, 18K guld med snidade korallcaméer. Stockholm, 1800-tal. Vikt ca 8 g.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris

Längd ca 5 cm.

Slitage.

Säljs till förmån för Sjöräddningssällskapet.