Madeleine Pyk – en samling F769
630
450596

MOSCHINO, kappa, 1990-tal. Italiensk storlek 42.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
190 - 237 EUR
217 - 271 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart blandmaterial, runda svart knappar. Två fickor med lock, asymmetriska. Etikettmärkt "MOSCHINO JEANS MADE IN ITALY". Enligt etikett italiensk storlek 42. Bystvidd ca 92 cm, rygglängd mitt bak ca 88 cm, ärmlän 57 cm.

Obetydligt bruksslitage.