632
490234

GUCCI, aftonväska/clutch

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
332 - 380 EUR
380 - 434 USD
Klubbat pris
GUCCI, aftonväska/clutch

Svart skinn med guld- och patinerade nitar. Framtill hjärtformat märke märkt "GUCCI". Fodrad i svart monogrammönstrad acetat, en mindre ficka. Etikettmärkt "GUCCI made in spain". 25 x 15 x 6 cm. Dustbag medföljer

Obetydligt slitage.