652
467860

CHANEL, handväska.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
350 - 437 EUR
369 - 461 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
CHANEL, handväska.

Svart quiltat skinn med monogram prytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Fodrad med svart och bergunder rött skinn, invändigt ett fack med dragkedja.
Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE", åset märkt "CHANEL PARIS". 24 x 14 x 7 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare slitage.