Madeleine Pyk – en samling F769
669
489347

HERMÈS, herr skärp

Utropspris
2 000 SEK
190 EUR
218 USD
Klubbat pris
3 500 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
HERMÈS, herr skärp

Vändbart skärp med en sida i brunt- och en sida i orange skinn. H-spänne med guldöverdrag. Artisanstämplad. Stämpelmärkt "HERMÉS PARIS MADE IN FRANCE". Enligt märkning storlek 95. Längd till hål ca 89-98 cm. Dustbag till spänne medföljer.

Obetydligt bruksslitage.